czwartek, 19 lipca 2012

Pacyfki górą!

Cześć Wam! Ale mnie tu dawno nie było! Ponad 10 dni! To źle, że już na samym początku zaniedbuję tego bloga...Muszę się wziąć ostro do pracy, bo takie znikanie bardzo, ale to bardzo kiepsko rokuje. Jeśli nie będę systematyczna to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zapomnę o tym blogu, a to nie będzie raczej fajne...No, ale już Was nie zanudzam. Przechodzimy do posta. :)

Dzisiejszy temat to pacyfki. Ostatnio zaczęły mi się bardzo podobać i zaczynam kolekcjonować różne przedmioty związane z nimi; wisiorki, bransoletki, pierścionki [jeszcze żadnego nie mam, ale kto wie...], ubrania, torebki itp. Nie wiem dlaczego, ale pacyfki tak jakoś pozytywnie na mnie działają. Po prostu lubię, gdy jakiś element mojej kreacji jest z nimi związany. Wtedy czuję się lepiej, spokojniej. Może przesadzam, ale ja naprawdę tak mam. Dziwne, prawda? :) Ale cóż...,,każdy ma w sobie coś z dziwaka''.
A teraz kilka pacyfkowych inspiracji :


Marzę o takim t-shircie! Jeszcze nie mam, ale na pewno kupię!
I jak? Podobają Wam się pacyfki? Jeśli tak, a jeszcze nie posiadacie żadnego przedmiotu związanego z nimi to zachęcam do kupna najnowszego numeru magazynu dla młodzieży ''BRAVO'', gdzie znajdziecie naszyjnik z pacyfką! :) 


PS. Biorę udział w konkursie na blogu Kolorowe Życie. Do wygrania trzy śliczne pierścionki! Czy ktoś z Was jeszcze bierze w nim udział? ;) Jeśli nie to zachęcam serdecznie, ale zgłaszajcie się szybko, bo konkurs trwa do jutra! :)


Pa, pa ! ;*


2 komentarze:

  1. Też miałam fazę na pacyfki:) Jakiś czas temu zauważyłam, że zaczyna wracać! Nie tak silnie jak kiedyś, ale jednak!

    OdpowiedzUsuń