czwartek, 9 sierpnia 2012

Inspiracje, bo co innego?

Heej. Piszę dzisiaj (co jest raczej dziwne, bo ostatnio mam ciągle ośmiodniowe przerwy), ponieważ w sobotę wyjeżdżam. Wiem, że już Wam to napisałam, ale przypominam. Na wakacjach będę miała dostęp do internetu, ale nie wiem, czy wystarczy czasu, bo mam już wiele planów. W końcu jadę w góry, a tam jest masę rzeczy to robienia! Nie będę się rozpisywać, ale napiszę tylko, że spróbuję dobrać się do komputera któregoś wieczoru, ale nic nie obiecuję.

Inspiracje. Na tym się teraz skupię. Dodam kilka fajnych zdjęć, na których zauważyłam elementy garderoby, które mi się spodobały. Wybaczcie, że wybrałam właśnie taki temat, a nie jakiś bardziej przydatny, ale jestem bardzo zabiegana. Pakowanie, sprzątanie i inne zajęcia tego typu, postawiłam na pierwszym miejscu. To w ogóle cud, że teraz znalazłam chwilę na napisanie. Mam nadzieję, że zdjęcia, które zaraz dodam, zainspirują Was do czegoś. Może znajdziecie pomysł na jakiś strój? Miłego oglądania!

A teraz zmykam i na pożegnanie, życzę wszystkim udanych ostatnich tygodni wakacji, bo w końcu za 25 dni znowu przekroczymy mury miasta, niosąc plecak i książki. Dlatego cieszcie się, póki możecie! ;D

PS. Postaram się dzisiaj jeszcze coś napisać. Nie obiecuję, ale zrobię co w mojej mocy. :) 

Pa, pa ! ;*

6 komentarzy:

 1. śliczne inspiracje ;3 dziękuję za obserwację, już się odwdzięczam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! :) Przy okazji - masz świetnego bloga . ;)

   Usuń
 2. Fajne, wesołych wczasów. :) A gdzie jedziesz w góry? Jakie miasto?

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia:) Okazało się, że tez wyjeżdżam w sobotę:P Doładuj sobie telefon, bo nie wiem, czy będę miała internet;)

  OdpowiedzUsuń