wtorek, 14 sierpnia 2012

Wakacje, tylko pogoda zła.

Cześć! Jestem już na wczasach, od soboty dokładnie. Wszystko świetne; hotel super, widoki piękne, zajęć masę, ale pogoda nas opuściła. Znajduję się w Pieninach, dokładniej w Szczawnicy. Jest to miejscowość niedaleko Nowego Targu. Około 45 minut drogi. W jakim hotelu się zatrzymałam? Hotel ''Jan''. Trzy gwiazdkowy, ale dla mnie jest to jak drugi dom. Zimą byłam tu po raz pierwszy i od razu mi się spodobało. Pokoje są przytulne, stołówka zaopatrzona w to co jest wymagane, a żeby miło spędzić wieczór, wystarczy wybrać się na basen bądź na bilarda. Po prostu to czego każda dusza pragnie. :) Jakby tego było mało, gdzie się nie spojrzy, widać szlaki. Ja już zaliczyłam ''Homole'' oraz ''Białą Wodę'', a jutro idę na słynną ''Sokolnicę''. W planach mam także ''Trzy Korony'' i kilka innych miejsc, ale nie będę wypisywać nazw. Przepłynęłam się nawet tratwą, którą 'operował' prawdziwy góral [praktycznie w ogóle go nie rozumiałam]! Dzisiaj zaś byłam w zamku w Niedzicy. Wybrałam się również na rejs śmiesznym statkiem i napotkałam przerażającego nietoperza [w zamku, w lochach]. Jestem naładowana pozytywnymi emocjami i czekam na więcej wrażeń, związanych z pobytem tutaj. :) Jestem pewna, że ich nie zabraknie!
A teraz kilka zdjęć z internetu, bo nie mam siły podłączyć aparatu. Z godzinę temu wróciłam z basenu i jestem wykończona. Ledwo piszę.




Właśnie taką tratwą płynęłam. Super, co?

Zamek w Niedzicy.




Ruiny zamku w Czorsztynie, które podziwiałam podczas rejsu statkiem.
  
Zdjęcie, które mój tata zrobił zimą na szlaku ''Homole''.

Jednak góry to miejsce, które kocham. Tak. Z dumą przyznaję się do tego, że wolę chodzić całymi dniami po górach niż leżeć plackiem na plaży i co piętnaście minut podchodzić do brzegu, żeby zamoczyć nogi. Tutaj mogę robić to samo, tyle że jednocześnie da się podziwiać piękne widoki. I proszę nie pisać w komentarzach, że góry to strata czasu itp. bo mnie urazicie. Po prostu. Będzie mi przykro.

A teraz dodatek specjalny, czyli śmieszny sposób na równie śmieszną fryzurę :

~ Zdjęcie pobrane z www.besty.pl ~

Dobrej nocy ! ;*

4 komentarze:

 1. śmieszna fryzura? nie widzę w niej nic śmiesznego xd

  Zapraszam do siebie, na rozdanie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? A mnie bawi. xD

   Ech, widzę że się spóźniłam.

   Usuń
 2. No to widać, że miałaś fajne wakacje:) Na pewno lepiej niż u mnie, bo mój wyjazd nad morze był niezbyt ciekawy. Po prostu nie lubię wczasów, żeby się wyciszyć i odpocząć, niewiele robiąc. Wolę bieganie bo światowej metropolii, zwiedzanie wszystkiego, co ciekawe, wielkie zakupy w sklepach, których w Polsce brak, i jedzenie czasami dziwnych rzeczy, których u nas nie zjesz. A co do fryzury to fajna, tylko oczywiście nie zrozumiałam. Ale i tak za krótkie mam włosy teraz do takich rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze? Ja też nie zrozumiałam. A co do wakacji to owszem - były wspaniałe!

   Usuń