Biografia


Cześć! Nazywam się Aleksandra, jestem nastolatką i mieszkam w małej miejscowości mieszczącej się w województwie Lubelskim. Na co dzień zajmuję się fotografią, nauką oraz tańcem. W przyszłości pragnę zostać architektem wnętrz, fotografem bądź prawnikiem [zależy od moich wyników w nauce]. 
Interesuję się muzyką, zwierzętami, fotografią i tańcem. Chociaż muszę przyznać, że newsy w modzie też mnie kręcą. W szkole najlepiej radzę sobie na języku polskim i plastyce. Najgorzej zaś idzie mi matematyka, fizyka i chemia [jestem typową humanistką]. Nie jestem typem sportowca, więc z wf-u też mam kiepskie stopnie, bo po prostu się nie przykładam. Nigdy nie dawałam z siebie 100%, gdyż uważam, że i tak nie będę rozwijała się jako sportowiec. No chyba, że jako tancerka.
W ludziach cenię sobie szczerość, wierność, zaufanie i przyjaźń. Nie toleruję kłamców, naciągaczy i osób męczących zwierzęta. Najchętniej tępiłabym takich ludzi jak glizdy, gdyż uważam, że każde żywe stworzenie nie powinno zaznawać jakiegokolwiek cierpienia. Wszystko co oddycha, czuje. Nawet rośliny. A już w szczególności ludzie i zwierzęta.
Nie zbyt chętnie próbuję nowych rzeczy i tak samo nie lubię poznawać nowych ludzi, bo zawsze się wtedy krępuję. Stoję jak sparaliżowana, nie wiedząc co powiedzieć. Po prostu staram się unikać takich chwil, i dlatego najchętniej przebywam ze sprawdzonym towarzystwem. Jeśli jednak już muszę kogoś poznać, robię to i udaję, że jest okej...
Jeśli chcecie wiedzieć więcej to zapraszam do zadawania pytań w komentarzach poniżej. ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz